Naprawa piecyków gazowych Częstochowa

W Częstochowie mieszka ponad 230 tysięcy osób i w razie potrzeby wszyscy mogą liczyć na montaż i naprawę piecyków gazowych wykonywaną przez ILONEX, która od lat jest jedną z częstochowskich firm darzonych przez mieszkańców największym zaufaniem.

Czym zajmuje się firma ILONEX w Częstochowie?

Do naszych podstawowych zadań należy montaż piecyków gazowych oraz ich naprawa. Zajmujemy się także instalacją kuchenek gazowych i elektrycznych, termów, bojlerów, wodomierzy. Częstochowianie wybierają nas także do przeprowadzania przeglądów okresowych oraz do wykonywania prób szczelności instalacji gazowych z wystawieniem protokołu. Częstochowski ILONEX to autoryzowany instalator firm Junkers-Bosch oraz Termet.

Dlaczego warto wybrać firmę ILONEX z Częstochowy?

Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia gazowe i elektryczne. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na profesjonalne wykonywanie powierzonych zadań. Wielu częstochowian potrzebujących naprawy piecyków gazowych wybiera właśnie nas – dlatego, że zapewniamy częstochowianom to, co najważniejsze: solidność i szybkość przeprowadzanych prac. Zapraszamy.

Kontakt:

ILONEX

Tel. 34 333 80 91, tel. kom. 696 272 843. Zakres działania naszej firmy to Częstochowa i okolice.

serwis junkersów Częstochowa

serwis junkersów