Naprawa junkersów Częstochowa

Ciepła woda jest już podstawą w każdym gospodarstwie domowym - co w sytuacji, gdy nagle junkers się zepsuje i konieczna będzie natychmiastowa naprawa? W Częstochowie szybko i skutecznie działa "Pit-GAZ".

Jakie są zadania firmy "Pit-GAZ" z Częstochowy?

Przede wszystkim obfitujemy w doświadczenie zdobyte w montażu i naprawach piecyków gazowych firm Junkers-Bosch, Termet, Ariston, Beretta, Neckar, Demrad, Vaillant. Posiadamy autoryzację serwisową Euroterm. Dokonujemy konserwacji, przeglądów okresowych. Wykonujemy także instalacje gazowe, wodne i kanalizacyjne. Można na nas liczyć również w kwestii przeprowadzania prób szczelności instalacji gazowych (wystawiamy protokół), montażu wodomierzy, termów, kuchenek i piekarników.

Dlaczego warto wybrać firmę P.H.U. "Pit-GAZ" z Częstochowy?

Wiemy, jak ważny jest dla naszych częstochowskich Klientów czas, dlatego charakteryzujemy się szybkością wykonywanych działań przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia gazowe i elektryczne. Dzięki wieloletniej praktyce zapewniamy częstochowianom solidne wykonanie powierzonym nam zadań. Zapraszamy.

Kontakt:

P.H.U. "Pit-GAZ"

Tel. 34 333 80 91, tel. kom. 696 272 843. Zakres działania naszej firmy to Częstochowa i okolice.

serwis junkersów Częstochowa

serwis junkersów