Montaż junkersów Częstochowa

Potrzebujesz firmy, która zajmie się instalacją junkersa w Twoim domu? W Częstochowie jednym z niekwestionowanych liderów w tej branży jest firma ILONEX, która od lat prowadzi montaż i serwis piecyków gazowych.

Jakie są zadania firmy ILONEX z Częstochowy?

Dokonujemy instalacji junkersów jako autoryzowany instalator firm Junkers-Bosch oraz Termet. Dzięki posiadanemu doświadczeniu przeprowadzamy także profesjonalny montaż kotłów centralnego ogrzewania, kuchni elektrycznych i gazowych, płyt gazowych, bojlerów, wodomierzy. Do naszych zadań należy usuwanie nieszczelności instalacji gazowych, a także modernizacja tych instalacji. Posiadamy uprawnienia do wykonywania prób szczelności z wystawianiem protokołu.

Dlaczego warto wybrać ILONEX z Częstochowy?

Jesteśmy firmą z bogatą praktyką w branży instalacji gazowych. Działamy na terenie Częstochowy i w okolicach od długiego czasu, dlatego też każdy częstochowianin potrzebujący profesjonalnego wsparcia przy montażu lub konserwacji junkersów może zwrócić się do nas. Z pewnością nasze doświadczenie pozwoli nam na solidne wykonanie powierzonych nam zadań. Zapraszamy.

Kontakt:

ILONEX

Tel. 34 333 80 91, tel. kom. 696 272 843. Zakres działania naszej firmy to Częstochowa i okolice.

serwis junkersów Częstochowa

serwis junkersów